Про нас


ТзОВ Галичина-Захід - це велика аграрна компанія у Львівській області. Опираючись на данський досвід і українську майстерність, ми вирощуємо свиней, щоб забезпечити населення України високоякісною свининою.

Хто ми

Ми входимо до десятки найбільших свиноферм в Україні, вирощуємо достатньо свинини, щоб нагодувати три чверті мільйона споживачів, здебільшого із Західної України. Загальна площа нашого господарства - 412 гектарів. Окрім цього, ми обробляємо понад 5 600 гектарів орної землі для вирощування сільськогосподарських культур.

Who we are.png
Nose.png

Наші цінності

Ми хочемо співпрацювати з усіма зацікавленими сторонами якомога прозоріше і зрозуміліше. Будучи великим виробником свинини у Західній Україні, ми прагнемо бути частиною життя країни, наскільки це можливо. Ми вважаємо, що сталий розвиток - це передумова для створення продуктивного, конкурентноздатного і ефективного бізнесу. Інтеграція соціальної, екологічної свідомості та відповідальності усередині компанії з врахуванням повного ланцюгу вартості, є звичною частиною нашої ділової поведінки. 

Принципи описані у нашій Політиці Корпоративної Соціальної Відповідальності.

Історія

Галичина-Захід була заснована в серпні 2006 року на базі майже повністю зруйнованого свинарського комплексу в селі Кавське. Ідея полягала у тому, щоб використати данське аграрне ноу-хау і загальні європейські практики для України з метою розвитку сільського господарства у Львівській області. В 2007 році перші племінні свині були привезені з Данії, і з того часу компанія лише продовжує зростати.

Sustainable.png
Nose.png

Ми локальні партнери

Наша компанія є одним з ініціаторів і засновників Асоціації Свинарів України.

Також ми хочемо дати щось для місцевих громад та сіл, де ми працюємо. Робимо ми це щороку. Також постійно розвиваємо цінні благодійні партнерські відносини та надаємо пожертвування на спортивні події, покращення доріг, шкіл, ремонт церков, пожертви для окремих груп людей, які цього потребують. Активно підтримуємо місцеві проекти з енергозбереження - все це є частиною нашої благодійності.

Принципи описані у нашій Політиці пожертвувань і благодійності

Нагороди

Починаючи з 2012 року, Галичина-Захід щорічно отримувала нагороди, якими ми дуже пишаємось. Серед них є нагороди: "Лідер галузі", "Найкращий закордонний інвестор", "Модернізація виробництва" тощо.

awards_img (1).png

Інвестори

Інвестиційні кошти ТзОВ "Галичина-Захід" внесено компанією Зитомір Холдинг A/S, групою данських фермерів, яка створена з метою інвестування в аграрне виробництво в Україні разом з IFU, Інвестиційним Фондом для Країн, що Розвиваються та фінансовою установою NEFCO, заснованою п'ятьма скандинавськими країнами.

Office-winter-new.png